Free songs

Bize ulaşabilirsiniz +(0224) 452 1359

Yaşam Koçluğu

content_613_menu

Koçluk Süreci; Koçluk alan kişinin özel hayatındaki, ilişkilerindeki belli bir kişisel projeye, ticari başarıya, genel şartlara veya geçişe hitap eder.

Yaşam koçu tarafından, koçluk alınan alanlarda o anda neler olduğu incelenir, engeller ve zorluklar keşfedilir, danışanın hayatının olmasını istediği şekle gelebilmesi için, bir hareket planı oluşturulur.

Yaşam koçluğu, koçluk ilişkisinin tüm olumlu gücünün danışana geri verildiği, koç ve danışan arasında oluşturulmuş bir anlaşmadır.

Bir yaşam koçu, her ne kadar anlaşılamaz ve gizli saklı kalmış olsa da, hayatınızda karşılaştığınız güçlüklerin ve soruların üstesinden gelebileceğinize inanır.

Bir Yaşam Koçu’nun ustalığı, doğru soruları sorabilmekte ve bu soruların cevaplarını içinizde bulabilmeniz için size doğru araçları ve teknikleri sağlamakta yatar. Tüm yaşamınız hakkında uzman olan, kim olduğunuzu ve neye ihtiyacınız olduğunu bilen yine siz kendinizsiniz. Neyin sizin için iyi olacağını bilen de sizsiniz. Bir Yaşam Koçu bu bilginin farkına varmanızı ve keşfetmenizi sağlayacak kişidir.

Yaşam Koçluğu ile;
Zihniniz ve kalbiniz arasında -Amaçlarınızı eyleme dönüştürecek- köprüyü inşa edebilirsiniz…