Free songs

Bize ulaşabilirsiniz +(0224) 452 1359

Performans Koçluğu

performans koçluğuKoçun amacı, potansiyelleri performansa dönüştürmektir.
Performans koçluğu amaçları gerçekleştirebilmek için kişisel olarak, evliliklerde ve ebeveyn ilişkilerinde sıklıkla başarılı şekilde kullanılmaktadır. Tam olarak yapılan, içinizdeki potansiyellerin açığa çıkmasını sağlayacak ışığı doğru noktaya tutmak ve gerisini danışana bırakmaktır. Kişi, kendinde varlığını farketmediği, daha önce habersiz yaşadığı potansiyeli hangi amaçla kullanacağına en doğru kararı verecektir.

Önemli olan, hepimizin farklı alanlarda birbirimizden oldukça farklı olduğumuz ve bu farklılığın aslında birbirimizi tamamlayan bir puzzle’ın parçaları olmamızı sağladığı gerçeğiyle yüzleşmektir. Normal olmak, yine de farklı olmak, varoluş sebebinizi keşfetmenize yardımcı olur. Kendinizi daha iyi tanıdığınızda, kendiniz için en doğru kararları kolaylıkla verebileceksiniz. Verdiğiniz kararların sizi daha mutlu olacağınız noktalara taşıdığını gördükçe de, güven dolu hayatınızın keyfini çıkartabileceksiniz.

Hepsi sadece kendinizi tanımakla ilgili. Şu anda olabileceğiniz en doğru noktadasınız, sadece bu durum geliştirilebilir.