Free songs

Bize ulaşabilirsiniz +(0224) 452 1359

Danışan Yorumları

 • H. MAKİNA

  Burak Bey’e büyük özveride bulunarak verdiği, iş geliştirme eğitimlerinden dolayı H.Makina ailesi olarak çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 • M. ARAS

  Bu kadar genç bir uzmanla karşılaşacağımı hiç ummazdım, hatta ne yalan söyleyeyim öngörüşmeden sonra hafif bir tereddütümde olmadı değil çünkü; benim yaşımın yarısı kadar dahi olmayan biri beni dinliyor ve çözüm arıyordu sıkıntılarıma. 4 haftada artık ne yaptı ne etti bilmiyorum ama şu an benden mutlusu, huzurlusu yok. Kusura bakma genç adam sana Burak Bey demeyeceğim diğer danışanların gibi. Çünkü; sen gerçekten benim oğlumsun artık. Çok başarılı olacaksın çok. Buna şüphe yok.

 • S. BÖLÜK

  4 yaşındaki kızım tuvalete çıkamıyordu. Bazen 7-8 gün hiç çıkmadığı oluyordu. Tuvaletim geldi diyordu fakat yapmıyordu hıçkıra hıçkıra kapı arkalarına, masa altlarına saklanıp ağlıyordu. Bursada gitmediğimiz hastane kalmadı neredeyse görüşmediğimiz doktorda. Hep ilaç yazıp gönderiiler bizleri hiç anlamadan, dinlemeden. 4yaşındaki kızım osmolak, duphalac şurup bağımlısı olmuştu. Zerre etki etmiyordu artık bu şuruplar. Lavman yapmaktan bıkmıştık. Yiyeceklerine müshil atıyorduk bağırsakları zarar görmesin tuvaletini yapabilsin diye. Burak Bey’i eşimin çalıştığı yerde müdürü tavsiye etmiş. Aradık görüştük ve durumumuzun olmadığını seansların ücretini asla karşılayamayacağımızı dile getirdim utana sıkıla. Hiç unutmam yarın 6da gelin sıkılmayın yalnızca ölüme çare yok dedi. Allah binlerce kez razı olsun. Şu an kızım rahat bizler rahatız. Çok uğraştı çok emek verdi hiçbir ücret almadan. Üstüne birde bizi bez masrafımızdan da kurtardı. Dualarımız hep sizinle Burak Bey.

 • T. T. BEYAZIT

  Beni hep büyük bir ilgiyle dinledin, büyük bir saygıyla. Çok karamsardım, çok ümitsizdim. Lakin şu anki durumum tarif edilemez. Yeniden doğdum, yeniden parlıyorum, yeniden ışık saçıyorum etrafıma… Minnettarım psikoloğum, başarılar. İstanbul’dan, tüm ekipten sevgiler.

 • S. TUNCER

  Verdiğiniz NLP eğitimlerinde gösterdiğiniz çabanız, özveriniz göz ardı edilemez. Size çok teşekkür ederim. Herkesin bu eğitimleri alması gerektiğini, hayatında uygulaması gerektiğini düşünüyorum. Nice başarılara Burak Bey.

 • C. TANYÜR

  Tek seansta kızım tırnak yemeyi bıraktı. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Başarılar Burak Bey.

 • K. TEZVEREN

  İş hayatımdan dolayı yoğun stres altındaydım ve hemen hemen her akşam içki içiyordum. Stresimi bu şekilde atacağıma, kafamı bu şekilde dağıtacağıma inanıyordum. Ta ki, eşimle aram açılmaya, çocuklarımla ilişkilerim kopmaya başlayana kadar. Tamamen şans eseri işe giderken tabelasını gördüm Burak Beyin. Dikkatimi çekti ve 3 gün sonra danışmak için aradım kendisini. İyiki aramışım, iyiki seanslara düzenli gitmişim. Özgüvenim kendine geldi, iş hayatımda kendimi ifade edebilir oldum, sosyalleştim, alkol almayı bıraktım. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Z. KARDEŞLER

  Panik atak rahatsızlığım beni çok yıpratıyordu, çok üzüyordu. Geçirdiğim krizlerden dolayı devamlı bir korku vardı içimde. Anlam veremediğim huzursuzluk, kaygı. Toplu taşıma araçlarına binemiyordum. 3 yıllık evliyim eşimle hiç sinemaya, tiyatroya, konsere gidemedim. Daha sayamadığım nice sıkıntılar… Neyseki geçte olsa buraya gelerek çok doğru bir karar almışım. Her geçen gün ataklarım azaldı ve yaşama sevincim geri geldi. Ben artık hayata farklı bir gözle bakıyorum. Emeğinize sağlık Burak Bey çok teşekkürler.

 • M. ERDOĞAN

  Eşimle boşandık ve çocuğumun velayetini bana verdi mahkeme. Kızım her ay annesinin yanına gider ve 2-3 gün onunla zaman geçirirdi fakat kızıma ne olduysa oldu psikolojisi alt üst oldu bu görüşmeler sırasında. Buraya yazamayacağım iğrençliklere tanıklık etmiş meğer. Burak Bey’i aradık randevu aldık. Bir öngörüşme yaptı kızımla ve öylesine ciddi travmalar yaşamış ki kızım, 1 yıllık zaman diliminde hepsini bir bir ortaya çıkardı ve düzenli seanslara başladı. Yaklaşık 2 aydır Burak Beyle görüşüyor kızım ve şu an iyiden iyiye toparlanma sürecine girdi, her şey çok güzel gidiyor. Ona güvenimiz sonsuz çünkü, bize bunu hissettiriyor. Başarılar hocam.

 • T. BAŞARAN

  Burak Beyle tanışmadan öncesine kadar o kadar çok sıkıntım o kadar çok çözemediğim derdim vardıki artık adeta hayata küsmüştüm. Yataktan kalkamaz olmuştum. Yemek dahi yemek bir işkence halini almıştı. Kimseyle görüşmüyordum. Eşimin arkadaşının tavsiyesiyle bir öngörüşme için kendisinden randevu aldım ve görüştük. Beni her hafta 2 kere çağırdı ve seanslarım 2 ay kadar sürdü. Asla daha önce gittiğim yerlerdeki gibi karşılanmadım, harika bir ilgi gördüm ve seanslarım 2 saat yeri geldi 3 saatten fazla sürdü beni hiç 1 saat sonra hemen eve göndermedi. Kendisine minnettarım. Şu an tango yapıyorum, piyano dersi alıyorum ve her sabah büyük bir zevkle yürüyüşümü yapıyorum. Eşime, çocuklarıma yeniden vakit ayırmak, onlarla vakit geçirebilmek harika.

 • Ş. ATMACA

  Üniversite sınavlarına gireceğim sene tanıştık sizinle. O kadar karamsar ve korku içindeydim ki. Neyse ki hepsini atlattık sayenizde. Bana rehberlik ettiğiniz için bu zorlu dönemde çok teşekkür ederim Burak Bey. Saygılar.

 • Ö. ÖZDEM

  Artık rahat rahat merdiven çıkıyorum. Ben artık sayenizde sigara içmiyoruuumm! Çok sağolun, çok teşekkürler hocam.

 • G. ALBAYIR

  Kilo verebilmek için seanslara başladık Burak Beyle ve hipnoterapiyle, psikoterapiyle hiç aç kalmadan, acı çekmeden, diyetsiz 2 ayda 5 kilo vermenin dışında beni hayata bağladı, takıntılarımı yerin yedi kat altına gömdüm. Sabahları uyanamazdım hiç enerjim olmazdı. Artık sabahları kalkıp eşime, çocuklarıma kahvaltı hazırlıyorum. Her gün bisiklete biniyorum, yürüyüş yapıyorum, arkadaşlarımla vakit geçiriyorum daha ne isterim ki. Sağolun!

 • Y. ÖZKAN

  Burak Bey sayenizde artık düzenli uyku uyuyabiliyorum. Yaşama enerjimi kaybetmişken bana o enerjiyi yeniden kazandırdınız çok sağolun.

 • B. A. YILMAZ

  Oğlum 6 yaşında ve alt ıslatma sıkıntısı vardı. 3 seansta bu sıkıntı biter mi demeyin bitti. Oğlumda bende Burak Bey’e çok teşekkür ederiz.

 • Ş. BİNGÖL

  Zili çalarsınız ve kapıyı o açar. Çok sıcak bir gülümsemeyle içeriye davet edilirsiniz. Önce onu orada çalışan biri sanarsınız, merhabalaşırsınız. İçeriye girer “Buyrunuz” dediği odaya geçer oturursunuz. Bir 5 dakika hâl hatır sorulur, konuşulur ve ne ikram edeyim size ne arzu edersiniz gibi içten bir soru gelir ve siz hâla onu orada çalışan biri sanmaya devam edersiniz. “Çay alırım.” dersiniz. Hoop kalkar gider 1 dakika sonra elinde çaylarla gelir. Asla sizi yalnız bırakmaz, o da siz ne istediyseniz ondan içer… Ve ufak ufak çaylar yudumlanırken konuya giriş yapılır. Siz anlayamazsınız hâlen daha kiminle konuştuğunuzu… Aradan 20 dakika geçer, o zaman anlarsınız ki konuştuğunuz Burak Bey’in sekreteri değil ya da orada çalışan biri değil. Sizi kapıda karşılayan, elleriyle çayınızı suyunuzu ikram eden, pür dikkat dinleyen psikoloğunuz Burak Beydir. Bunu niçin anlattım? Çünkü; bu benim daha önce hiç bir yerde karşılaşmadığım bir manzaraydı. Çok şaşırmıştım ve inanılmaz hoşuma gitmişti, evimde gibiydim daha ilk defa geldiğim bir yerde… 5. seansın sonunda o kadar adapte olmuşum ki ortamın sıcaklığına mutfakta içtiğim çayın bardağını yıkarken buldum kendimi :)

 • B. COŞKUN

  Hayatımı ve kendimi fark edebildiğim için çok mutluyum. Bana yaklaşımından, sabrından dolayı Burak Bey’e çok teşekkür ediyorum.

 • Y. N. MAHMUTOĞLU

  Bu kadar genç ve bu kadar başarılı bir psikolog… Valla tebrikler hocam. İyiki tanıdık sizi ailecek.

 • D. ALTINORDU

  Takıntılarım vardı o kadar çoktularki. Burak Bey’i tercih ettim. Bursa’da bir çok seçeneğimin olmasına hatta komşumun bir kişisel gelişim uzmanı olmasına rağmen. Çünkü; duyumlarım hep iyi yöndeydi. Gerçekten de çok yetenekli bir insan. Görüştüm ve öyle hissettim ki o bu işi para için değil başarı için yapıyor. Hep para kazanılır, para gelir gider önemli olan başarılı olmak diyor. İnandım, güvendim. Seanslarım daha önce gittiğim bir psikologta ortalama yarım saat nadiren 1 saat falan sürüyordu. Faydasınıda görmedim uzun zaman gitmeme rağmen, bilmiyorum belkide şartlandırmıştım kendimi ama Burak Beyle daha ilk görüşmem 2 saat belki daha bile fazla sürünce o inanılmaz çabasını, heyecanını görünce doğru yerdeyim dedim. Hatta bana daha ilk seansta hipnoterapi yaptı koltuktan kalkamadım 5 dakika boyunca harikaydı… Çok teşekkürler.

 • H. ASLANTÜRK

  Burak Beyin hipnozla kilo verdirme programına katıldım. 3 ayda 8 kiloyu diyetsiz verdim hiç işkence çekmeden. Daha önce diyetisyene gitmiştim 3 ayda 8 kiloyu yine vermeyi başarmıştım ama açlıktan kaç kere baygınlık geçirdiğimi bilmiyorum. Aradaki farkı, yani uçurumu yaşayınca anlıyor insan. Çok sağolun, başarılar hocam.

 • B. A. YILMAZ

  Oğlum 6 yaşında ve alt ıslatma sıkıntısı vardı. 3 seansta bu sıkıntı biter mi demeyin bitti. Oğlumda bende Burak Bey’e çok teşekkür ederiz.

 • E.ORUÇ

  Bursa’da en iyi eğitim ve öğrenci koçu tartışmasız sizin olduğunuz kanaatindeyim, göstermiş olduğunuz başarılardan dolayı başta siz olmak üzere ailecek tüm ekibinize minnettarız.

 • ÇAKIR AİLESİ

  Öğrencilerinize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alaka için sonsuz teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz. Harikasınız.